A fekete arcmaszk mélyen tisztítja a bőröd

A mindennapok során nagyon fontos, hogy alaposan megtisztítsuk a szennyeződésektől az arcbőrünket, azok ugyanis mélyen be tudnak ülni a pórusokba, ez által mitesszereket, pattanásokat, rosszabb esetben pedig gyulladásokat okozva.

Ha szemügyre veszed a boltokban, webáruházakban elérhető árukínálatot, akkor láthatod, hogy rengeteg különböző márkájú, összetevőjű termék áll a rendelkezésedre, amik közül szinte lehetetlen feladatnak tűnik kiválasztani az igényeidnek, arcbőrödnek megfelelő készítményeket. Amennyiben fontosnak tartod a mélytisztítást, és mindent meg szeretnél tenni annak érdekében, hogy az arcbőröd megkapja a megfelelő ápolást, akkor az aktív szenet tartalmazó fekete arcmaszk a te elvárásaidnak is meg tud felelni. A termék használatának rengeteg pozitívuma van, amit hosszasan lehet sorolni. Ott van például a magas C-vitamin, illetve antioxidáns tartalom, ami nagy segítséget nyújt a bőr revitalizálásában, de a kitágult pórusok összehúzásában, valamint a már kialakult szarkalábak, ráncok mérséklésében, eltűntetésében is nagy szerepet játszik. A fekete arcmaszk használata nagyon egyszerű, ugyanis csak fel kell vinni a megtisztított arcbőrre, majd 25-30 perc után, amikor már alaposan megszáradt és kifejtette a hatását, néhány mozdulattal le kell húzni.

Az eltávolítást követően az arcot érdemes átöblíteni párszor, de utána már garantáltan ki lehet élvezni a tiszta, friss, életteli arcbőr nyújtotta érzéseket. A fekete arcmaszkot külön is lehet használni, de a hatékonyabb eredmény érdekében az aktívszenes arctisztítóval, illetve a puhító szérummal is bátran lehet kombinálni.

Ajánlott cikkek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás