A legjobb szemránckrém nem a drogériákban vár

legjobb szemránckrém

Az idő múlásával a bőrünk elveszíti a korábbi rugalmasságát, puhaságát, és egyre szárazabb, ráncosabb lesz. Amikor észleljük a látható jeleket, akkor elkezdjük keresni, kutatni a megoldást, míg végül rájövünk, hogy csak és kizárólag a legjobb szemránckrém segíthet.

A drogériák polcai persze tömve vannak az állítólagos szuper termékekkel, amiktől olyan lesz a bőrünk, mint a reklámokban a sztároké, akik egyébként lehet, hogy már a harmadik ráncfelvarráson is túl vannak. Ennek ellenére, mindenhol az folyik a csapból, hogy ez a legjobb termék, az a legjobb termék, ezt vedd meg, azt vedd meg. Így hát nem csoda, ha totális tanácstalanság fog el, amikor arra vállalkozol, hogy felkutatod a legjobb szemránckrémet. A drogériás változatokkal nem árt óvatosnak lenni, ugyanis sok közülük többet árthat az arcbőrödnek, mint amennyit használna. A ráncok mérséklésére, eltüntetésére kínált készítmények többsége rendkívül zsíros, és emiatt nehezen szívódnak be. Sok esetben elnehezítik az arcbőröd, és olyan fénylővé teszik, mintha egy tubus csillámpor esett volna a fejedre. Mivel lényegében a krém megül a bőröd felszínén, ezért alvás közben könnyen belekerülhet a szemedbe ott gyulladást vagy egyéb irritációt okozva. A legjobb szemránckrémek mindig azok, amik teljesen beszívódnak a bőr mélyebb rétegeibe is, és kellőképpen táplálják, hidratálják a sejteket. A komplex hatás érdekében a gondosan kiválasztott szemránckrém mellé érdemes feszesítő arclemosót és szérumot is használnod, így ugyanis garantáltan nem várat sokat magára az eredmény.

Ajánlott cikkek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás