A mesterséges szempilla hosszabbítás káros is lehet

szempilla hosszabítás

Nőként bizonyára Számodra is fontos, hogy lehengerlő legyen a megjelenésed, és igyekszel minden nap kihozni magadból a maximumot. Manapság már rengeteg lehetőség adódik arra, hogy eltakard, pótold a hiányosságaidat. Ez abban az esetben is igaz, ha történetesen arról van szó, hogy az élet nem áldott meg méretes, dús szempillazuhataggal.

Mielőtt azonban szempilla hosszabbítást kérnél az egyik szépségszalonban, érdemes tudnod, hogy ez a szépészeti eljárás közel sem veszélytelen. Ha a szakember nem figyel oda, és piszkos kézzel áll neki a pillaragasztásnak, akkor könnyen bakteriális fertőzés lehet a vége. Ez azért nagyon gyakori, mert a védelmet nyújtó kesztyűt a pillások általában nem húzzák fel, ugyanis akadályozza őket a ragasztó felhelyezésében. A másik fontos dolog, amit tudnod kell a szempilla hosszabbításról, hogy a mesterséges pillák elnehezítik, meggyengítik a természetes szálakat, amit úgy veszel észre, hogy elkezdenek kihullani. Az eljárást követő 12 órában nem tanácsos sírni, sem pedig arcot mosni, ha ugyanis ezek közül bármelyik megtörténik, akkor a ragasztó feloldódhat és belefolyhat a szemedbe. A szempilla hosszabbítás tehát hosszútávon károsabb, mint hinnéd! Mi hát a megoldás? Szerencsére van más alternatíva, így nem kell lemondanod a dús pillák csábító hatásáról. Létezik egy úgy nevezett szempillanövesztő szérum, ami egyrészt meggátolja a természetes pilláid kihullását, másrészt pedig felgyorsítják a növekedést. A készítményt egy kettős applikátor segítségével tudod felvinni.

Ajánlott cikkek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás