A ráncosodás már a 30-as éveidben elkezdődik

Ránctalanító krém

Ahogy telnek-múlnak az évek, az idő vasfoga sajnos az arcunkon is egyre mélyebb nyomot üt. A szemünk alatt megjelennek a kis, aprócska szarkalábak, később pedig feltűnnek a mimikai ráncok is, amik egyre mélyebbek, hangsúlyosabbak lesznek.

A 20-as éveinkben az arcbőrünk még szemet gyönyörködtetően puha és feszes, de aztán amikor átlépjünk a 25. életévünket, a bőr természetes öregedési folyamata is elstartol. Mivel ebben az életkorban még nem annyira látványos a változás, ezért általában csak jóval később, a 30-as éveinkben nyilall belénk a gyötrő felismerés: ránctalanító krémet kellene használnunk. Amikor átlépjük a harmadik X-et, akkor a bőrünk nedvességtartalma és vízmegkötő képessége látványosan csökkenni kezd, ráadásul kevesebb kollagént és elasztint termel. Ennek eredményeként elveszti a korábbi rugalmasságát, puhaságát, és egyre szárazabbá, ráncosabbá válik. A ránctalanító krém használata ilyenkor már szinte nélkülözhetetlen ahhoz, hogy valamelyest javítsunk a helyzeten, vagy ha nem is tudunk javulást elérni, akkor legalább szinten tartsuk az aktuális állapotot. Ez azért annyira fontos, mert a későbbiekben a bőrünk állapota biztosan tovább fog romlani, ha nem teszünk semmit annak érdekében, hogy a lehető legtovább megőrizzük a fiatalos kinézetünket. A ránctalanító krémek segítenek a szarkalábak láthatóságának mérséklésében, a mimikai és a nyakon kialakuló ráncok mélységének csökkentésében. Ha a megfelelő készítményeket használjuk, akkor rövid idő alatt látványos változást tapasztalhatunk az arcunkon.

Ajánlott cikkek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás