A szemöldök géllel dús hatást érhetsz el

Sajnálatos módon nem mindenki olyan szerencsés, hogy tökéletes szemöldökkel rendelkezik, amik ráadásul teljesen egyforma ívet írnak le a szemek fölött. Ez azonban még korántsem jelenti azt, hogy bele kellene törődni a hiányosságokba, hiszen ma már rengeteg olyan kozmetikum kapható, amik lehetővé teszik a szemöldök formájának, ívének, illetve dússágának korrigálását, feljavítását.

A szemöldök formázás az elmúlt években egyfajta divattrendként robbant be a szépségápolásba, és ma már szinte nem is jöhet létre a sminkelés a vonalak megerősítése, illetve kiigazítása nélkül. Természetesen, ha tökéletes végeredményre törekszel, akkor naiv gondolat lenne azt hinni, hogy mindegy, mely termékekre, eszközökre esik a választásod, ugyanis ez egyáltalán nem igaz. A szemöldök formázás alkalmával nagyon fontos, hogy a szemöldököd eredeti színével megegyező vagy esetleg egy árnyalattal sötétebb készítménnyel dolgozz, ha ugyanis nem így teszel, akkor könnyen előfordulhat, hogy elmarad a vágyott hatás, és nem, hogy javítanál, inkább rontasz a helyzeten. A géles állagú készítmények remek választásnak bizonyulnak, azok ugyanis kellőképpen meg tudnak tapadni a szőrszálak között, ennek ellenére mégsem keltenek természetellenes hatást.

Ha a szemöldököd ívével sem vagy teljesen megelégedve, akkor egy megfelelő színű szemöldök ceruzával könnyen át tudod formálni a vonalakat, de a szőrszálak közötti üres részeket is ki tudod tölteni a használatával. Ne feledd tehát, a megfelelő festékek, ceruzák birtokában te is élhetsz a szemöldök formázás lehetőségével!

Ajánlott cikkek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás