Hatékony méregtelenítés lúgosító gyümölcsökkel

Lúgosító gyümölcsök

A mindennapok során bizonyára veled is megesik, hogy olyan ételeket, élelmiszereket fogyasztasz, amik nem tartoznak a legegészségesebbek közé. Ha ráadásul nem vagy mértéktartó természet, és az elegendőnél nagyobb adagban eszed ezeket, akkor kétségkívül túlterheled a szervezetedet.

Ilyen esetben, bizonyos időközönként, például hetente vagy havonta érdemes egy alapos tisztítókúrának alávetni magad, hogy a sejtjeidből kiürüljenek a felesleges salakanyagok. Manapság sokat lehet hallani a lúgosító gyümölcsök jótékony hatásairól, ami nem véletlen, hiszen a szakértők tudományos kísérletekkel is alátámasztották, hogy az ebbe a kategóriába tartozó élelmiszerek pozitív hatást gyakorolnak az egészségi állapotunkra. Ha rendszeresen fogyasztjuk ezeket, akkor könnyen meg tudjuk akadályozni a különböző betegségek kialakulását, és megfelelően alkalmazva, többek között a méregtelenítésben is nagy segítségünkre lehetnek. Miután beiktatod ezeket az étrendedbe, akkor már az első néhány napot követően garantáltan úgy fogod érezni, hogy sokkal fittebb, aktívabb vagy, ami nemcsak a fizikai, hanem a szellemi teljesítőképességeden is meglátszik majd.

A lúgosító gyümölcsök közé tartozik a dinnye, az eper, a meggy és a sárgabarack is, így, ha szereted ezeket, akkor érdemes akár már holnaptól nagyobb mennyiséget fogyassz belőlük. Abban az esetben sincs okod az aggodalomra, ha a lúgosító gyümölcsök kis jóindulattal sem tartoznak a kedvenceid közé, hiszen ma már azok a természetes étrendkiegészítők is kaphatók, amik minden értékes összetevőjüket tartalmazzák ezeknek.

Ajánlott cikkek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás