Amikor beköszönt a hűvösebb időjárás, és a hőmérséklet már többször van fagypont alatt, mint felette, akkor bizony könnyen ledönthet a lábunkról az influenza vagy más megfázásos betegség is. Az élet azonban sebesen dübörög tovább, ráadásul az ünnepek is a nyakunkon vannak.

Egy szóval nem engedhetjük meg magunknak, hogy napokig az ágyat nyomjuk. Ilyenkor előkerülnek a láz-, és fájdalomcsillapítók, a paracetamolos italporok, de ha a teendőink közepette sikerül eljutnunk a háziorvosig, akkor egy antibiotikummal és egy normaflore-ral is biztosan gazdagabb lesz az otthoni gyógyszertárunk. Azonban, ha a gyógyulás érdekében Te nem szeretnéd leterhelni a szervezetedet a patikában kapható készítményekkel, akkor van más lehetőséged is, méghozzá az Innofit termékek fogyasztása. Az Orifit 100% natúr készítmény például minden fontos vitamint, ásványi anyagot és növényi enzimet tartalmaz, ami ahhoz kell, hogy fitt és energikus legyél a mindennapokban. Ha hőemelkedésed, esetleg lázad is van, akkor ez meleg vízben feloldva kitűnő C-vitamin forrás lehet a nehéz napokon, ami ráadásul a lázcsillapításban is a segítségedre lehet. Az Innofit termékek közül a Purfit Stick-ből is készíthetsz egy 100%-ban természetes koktélt, amivel feltöltheted a szervezetedet a szükséges vitaminokkal. Ezekkel az alternatívákkal elkerülheted, hogy erős gyógyszereket, adalékanyagokkal dúsított készítményeket kelljen szedned a megfázásos betegségek idején. Az Innofit termékek hatásosan kiirtják a vírusokat, és segítik a tisztulási folyamatokat, ezzel támogatva az immunrendszert.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás